דברים שאפשר לעשות עם מרוקאית במטבח

אני אוהבת את כל העדות באותה המידה. אבל אני מרוקאית. אז בואו ונקרא לזה מחקר ממקור ראשון. אפשר גם להגדיר את זה כשירות לציבור. אני בטוחה שיהיו כמה מכם, שממש לא יתנגדו לקבל הצצה לעולמה של אישה. ואם היא מרוקאית, זה רק אומר שיש סיכוי סביר שזה יהיה מלא אדרנלין. אני מניחה שכל אחד יוכל לתרגם את זה לפי העדה שלו.

ID-10076323

תמונת אילוסטרציה (?)

אתם יודעים מה?! I dare you. 

ID-100189531

זהו. מבחינתי אפשר להתחיל.

אבל לפני כן, כמו שהבטחתי, דברים שאפשר לעשות במטבח עם מרוקאית. וקחו בחשבון שבנקודה הזו, אתם יכולים פשוט לגרור כיסא ולהתיישב, כי רוב הסיכויים הם, שאין מצב שאישה מרוקאית תניח לכם להתערב לה בענייני המטבח. זה פשוט לא יעבוד. מניסיון. אז תכינו לעצמכם (ולה) משהו לשתות (בשבילי, רום קולה. זה עובד מעולה עם רעש של סירים) ושימו לב איך זה עובד.

מטבוחה

לא פחות משני קילוגרם של עגבניות.

פלפל אדום (גמבה) ביחס של 1:4. במקרה שלנו, חצי ק"ג.

ראש של שום, קלוף וקצוץ גס. אפשר גם יותר.

פלפל חריף. לכו עם מה שאתם אוהבים: סודנייה, שאטה, חלפניו. צ'ילי (הבנרו, אם אתם רוצים לאתגר לעצמכם את בלוטות הטעם ולספר על זה לנכדים) הכמות: עופו על עצמכם (לא באמת. רצוי שתשמרו את זה בכמות של בין שלושה לחמישה).

מלח.

סוכר (אתם כבר מכירים את עניין איזון החמיצות של הפרי, נכון?).

את העגבניות והפלפלים (הרחוצים היטב) על קליפותיהם, אל מעבד המזון. בליץ קצרצר ויש לכם עיסה שנכנסת אל סיר עמוק. ברגע ששאר המרכיבים מצטרפים ואחרי שהכל מגיע לרתיחה, יש לכם לא פחות משעתיים, עד שהנוזלים מצטמצמים באופן קיצוני (אל תתלהבו, זה מגיע לחמישית מהכמות ההתחלתית) וכל מה שאתם צריכים, זו חלה טובה.

ID-1003998

גילוי נאות: זו, לא הגרסה המרוקאית…

להדיח את הכלים – כי אחרי כל הבלאגן שעשיתם, מישהו צריך לטפל בזה. ונכון, זו לא בדיוק העדה הנכונה, אבל גם מרוקאיות יודעות איך לעשות ייסורי מצפון. וזה מגיע עם המשפט המנצח "אני מבשלת וטורחת ואף אחד לא יעזור?!?".

סקס – כי יש לכם לא פחות משעתיים "להרוג" ואתם כבר במטבח. עם מרוקאית. ותודו שזה עדיף על פני להדיח את הכלים. וזה גם ממש פותח את התיאבון…